برنامه های دیگر

نسخه اندروید اپلیکیشن پرده عشاق

نسخه اندروید اپلیکیشن پرده عشاق 1.4

دانلود
tenthwindow - 13.0 مگابایت
پرده عشاق حکایت عجیبی دارد. معرفی کسانی که بیش از زمین در آسمان شناخته شده اند و به معنای واقعی فقیر آل محمد (ص) و سرمایه داران حقیقی بهشت بوده اند. کسانیکه به تاکید خودشان هرچه آبرو و دارایی داشتند از آستان خاندان رسول اکرم ص گرفته اند .
نسخه اندروید اپلیکیشن وکیل یار

نسخه اندروید اپلیکیشن وکیل یار 1.0

دانلود
tenthwindow - 20.2 مگابایت
نرم افزار پیش روی شما یک ابزار مدیریت قدرتمند در حوزه افزایش بهره وری و دسته بندی کارهای روزانه است که برای حقوقدانان ،|وکلا و کارآموزان وکالت طراحی شده است .
نسخه اندروید اپلیکیشن دیجی دارو

نسخه اندروید اپلیکیشن دیجی دارو 1.0

دانلود
tenthwindow - 7.18 مگابایت
مجموعه ی کاملی متشکل از 60 هزار دارو براساس 52 گروه دارویی، محصولات 400 شرکت داروسازی داخلی و خارجی و 90 شرکت واردکننده با توضیحات داروها به زبان فارسی به همراه امکاناتی نظیر گیاهان دارویی، گروه های دارویی و... می باشد.
نسخه اندروید اپلیکیشن نینوا

نسخه اندروید اپلیکیشن نینوا 1.4

دانلود
tenthwindow - 21.9 مگابایت
این برنامه حاوی زیارت نامه عاشورا با ترجمه به همراه پخش صوتی از مداحان به نام و هم چنین زیارت و گالری تصاویری از حرم مطهر است .
نسخه اندروید اپلیکیشن شب شعر عاشورا

نسخه اندروید اپلیکیشن شب شعر عاشورا 1.0

دانلود
tenthwindow - 22.6 مگابایت
شب شعر عاشورا قدیمی ترین حرکت در حوزه ی ادبیات آیینی است که به مدت از سال 1365 آغاز شده و تاکنون استمرار دارد و بدون وابستگی به هیچ نهاد دولتی یا رسمی به صورت مردمی و هیئتی برگزار می شود. یکی از ویژگی های مهم شب شعر عاشورا ، موضوع محوری و سوژه های محوری ست که هر سال مبنای حرکت شاعران در حوزه ی سرایش قرار می گیرد .
Resaleh

Resaleh 1.0

اپلیکیشن رساله

دانلود
tenthwindow - 15.5 مگابایت
اپلیکیشن ارزشمند حاوی ۲۶ کتاب از مراجع عظام شیعه می‌باشد .