برنامه های اینترنت

Internet Download Manager

Internet Download Manager 6.26

اینترنت دانلود منیجر

دانلود
internetdownloadmanager - 8.08 مگابایت
IDM یک نرم‌ افزار مدیریت دانلود است که تنها برای سیستم‌ عامل مایکروسافت ویندوز قابل استفاده‌ است. Internet Download Manager ، دانلودها را به چند رشته تقسیم می‌کند تا عملیات دانلود سریع‌ تر انجام شود. IDM با برنامه‌های اینترنت اکسپلورر، اپرا، نت‌اسکیپ، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم کار می‌کند.
Mozilla Firefox

Mozilla Firefox 48.0.2

موزیلا فایر فاکس

دانلود
- 90.0 مگابایت
Mozilla Firefox مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. این مرورگر محبوب را به خاطر كیفیت و كارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امكانات نسبت به شده است.
Google Chorome

Google Chorome 53.0

گوگل کروم

دانلود
google - 47.4 مگابایت
گوگل کروم یک مرورگر اینترنت متن‌ باز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد. در ابتدا نسخه آزمایشی آن برای کاربران نرم افزار سیستم عامل ویندوز در یک صد کشور جهان عرضه شد ولی نسخه های منطبق با نرم افزار عامل لینوکس و رایانه اپل مکینتاش آن هم در آینده توزیع شد.
zapya

zapya 4.3.1

زاپیا

دانلود
- 10.3 مگابایت
Internet Download Manager

Internet Download Manager 6.25

اینترنت دانلود منیِِجر

دانلود
internetdownloadmanager - 7.19 مگابایت
Internet Download Manager یا همان IDM یک نرم‌ افزار مدیریت دانلود است که تنها برای سیستم‌ عامل مایکروسافت ویندوز قابل استفاده‌ است. Internet Download Manager ، دانلودها را به چند رشته تقسیم می‌کند تا عملیات دانلود سریع‌ تر انجام شود.
Google Chorome

Google Chorome 52.0

گوگل کروم

دانلود
google - 51.2 مگابایت
Google Chrome یک مرورگر اینترنت متن‌ باز است .در ابتدا نسخه آزمایشی آن برای کاربران نرم افزار سیستم عامل ویندوز در یک صد کشور جهان عرضه شد ولی نسخه های منطبق با نرم افزار عامل لینوکس و رایانه اپل مکینتاش آن هم در آینده توزیع شد.
Mozilla Firefox

Mozilla Firefox 48.0.1

موزیلا فایرفاکس

دانلود
mozilla - 45.9 مگابایت
Google Chrome

Google Chrome 51.0.2704

گوگل کروم

دانلود
google - 51.1 مگابایت
Google Chrome یک مرورگر اینترنت متن‌ باز است که از امکانات و قابلیت های آن می توان به Tabbed browsing، امکاناتی مشابه Privacy در ویندوز اکسپلورر و Speed Dial در مرورگر اپرا اشاره نمود.
Mozilla Firefox

Mozilla Firefox 47.0.1

موزیلا فایرفاکس

دانلود
mozilla - 45.8 مگابایت
Mozilla Firefox محصولی از كمپانی Mozilla مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. این مرورگر محبوب را به خاطر كیفیت و كارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امكانات نسبت به شده است.
Bandwidth Meter Pro

Bandwidth Meter Pro 5.65

بندویت متر پرو

دانلود
FreeWare - 2.25 مگابايت
نرم افزاری جالب و خوب که برای کنترل پهنای باند مورد استفاده قرار می گیرد.