Download CCleaner 5.04.5151

Windows 10 Enterprise - نسخه نهایی ویندوز 10

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star ( میانگین 4٫25 از 8 رای)
Loading...

windows-10---desktop

مایکروسافت در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۳ نسخه جایگزین ویندوز ۸ را با نام ویندوز ۱۰ رونمایی کرد. حال بعد از ارائه اولین نسخهٔ آزمایشی از ویندوز ۱۰ ، این بار شاهد رونمایی از نسخه فاینال یا نهایی ویندوز ۱۰ هستیم که به طور رسمی منتشر و برای دانلود در اختیار تمامی کاربران در سرتاسر دنیا قرار گرفته است. ما نیز نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را همراه با آموزش نصب برای اولین بار دربین دیگر وب سایت های داخلی آماده و در اختیار کاربران Amoofile قرار داده ایم  که در صورت تمایل می‌توانید آن را دانلود کرده و به راحتی بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید .

مایکروسافت منوی استارت را که با معرفی ویندوز ۸، حذف شد، به محیط دسکتاپ، ویندوز ۱۰ باز گردادنده است، سیستم جستجو در ویندوز ۱۰ بهبود یافته و پشتیبانی از ماوس و صفحه‌کلید نیز بهتر شده است. مایکروسافت در ویندوز جدید خود تلاش نموده تا به بازخوردهای کاربران قدیمی، توجه نموده و نیازهای آن‌ها را برآورده کند. ویندوز ۱۰ ترکیبی از قابلیت‌های خوب ویندوز ۷ و ویندوز ۸ به شمار می‌رود.

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب ویندوز ۱۰ :

 • Processor: ۱ (GHz) or faster processor
 • RAM: ۱ gigabyte (GB) for 32-bit or 2 GB for 64-bit

 • Hard disk space: ۱۶ GB for 32-bit OS 20 GB for 64-bit OS
 • Graphics card: DirectX 9 or later with WDDM 1.0 driver
 • Display:800×600

 

همه‌چیز در قالب پنجره

به نظر می‌رسد مایکروسافت در نسخهٔ آتی ویندوز امکان اجرای نرم‌افزارهایی که با رابط کاربری لمسی سازگار هستند را نیز به محیط دسکتاپ بیاورد. در کنار این ویژگی اضافه شدن یا به‌نوعی بازگشت دکمه‌های بستن و کوچک کردن در گوشهٔ پنجره‌های نرم‌افزارها می‌توان اشاره کرد.

چندین دسکتاپ یا همان صفحهٔ کار در ویندوز ۱۰

امکان دارد صفحهٔ اصلی کار شما در ویندوز بسیار شلوغ باشد و یا چندین نفر از یک سیستم استفاده نمایید و هر شخص خواهان قرار دادن نرم‌افزارهای دلخواه بر روی دسکتاپ باشد. در ویندوز ۱۰ امکان استفاده از چندین دسکتاپ و قابلیت سوئیچ بین آن‌ها فراهم گردیده است.

جستجوی سریع‌تر

مایکروسافت قصد دارد File Explorer ویندوز ۱۰ را به‌نوعی هوشمند سازد تا پوشه‌هایی که شما بیشتر به آن‌ها سر می‌زنید را به خاطر سپرده تا در صورت جستجوی فایلی، پوشه‌های پربازدید را در رأس جستجو قرار دهد. با این کار احتمال سریع‌تر پیدا شدن فایل نیز افزایش خواهد یافت.

اضافه شدن دکمهٔ کار

با کلیک بر روی این دکمه که قرار است به ویندوز ۱۰ بیاید، می‌توان به‌سرعت بین نرم‌افزارها و دسکتاپ‌های متفاوت سوئیچ کرد.

کلیدها و میان‌برهای جدید

یکی دیگر از ویژگی‌های اضافه‌شده به ویندوز ۱۰ خط فرمان قابل‌برنامه‌ریزی است که فرد می‌تواند با برنامه‌ریزی آن به‌صورت شخصی یک میانبر برای اجرای هر فرمانی استفاده نماید.

File Explorer جدید

در نسخهٔ آتی ویندوز شاهد File Explorer جدید خواهیم بود که بر روی آن دکمهٔ خانه باقابلیت تعریف هر صفحه‌ای اشاره کرد. همچنین دکمه‌هایی بر روی آن به‌منظور سهولت در اشتراک گزاری فایل‌ها و صفحات بدون نیاز به نرم‌افزار خاصی تعبیه‌شده است.

قالب‌بندی بهتر صفحه

ویندوز جدید این امکان را می‌دهد که به‌صورت هم‌زمان از ۴ نرم‌افزار استفاده کنید و تمام آن‌ها را به‌صورت کامل مشاهده نمایید. در این طرح جدید، صفحه به یک مربع تقسیم می‌شود. ویندوز جدید هم‌چنین نرم‌افزارهایی که به‌طور پنهان در حال فعالیت می‌باشند را به کاربر اطلاع می‌دهد و حتی به‌طور هوشمند پیشنهادهایی باکار در حال انجام کاربر برای استفاده از نرم‌افزارها و پر کردن فضای خالی صفحه ارائه می‌کند.

تطبیق با رابط کاربری

بهترین امکان معرفی‌شده در ویندوز ۱۰ را می‌توان به اینجا محیطی که در آن‌هم استفاده از موس و کیبورد وجود دارد و هم صفحهٔ لمسی. ویندوز جدید به‌طور خودکار در شرایط وصل و استفاده از موس و کیبورد نرم‌افزارها و محیط را برای استفاده از آن‌ها آماده می‌کند و در صورت استفاده از صفحهٔ لمسی محیط را با این رابط کاربری تطبیق خواهد داد.

یک فروشگاه برای همه

انتظار می‌رود در نسخهٔ آتی یک استور یا فروشگاه برای دریافت نرم‌افزارها وجود داشته باشد که هم‌اکنون نیز این کار شروع شده است. با این ویژگی نرم‌افزارهای طراحی‌شده قابلیت اجرا بر روی گوشی و هم سیستم‌های رومیزی را خواهند داشت. دراین‌بین اطلاعاتی از صفحهٔ آگاه‌سازی‌ها و دستیار صوتی مایکروسافت قید نشده اما به‌طور یقین این دو ویژگی از قابلیت‌های ویندوز ۱۰ خواهند بود. درهرصورت باید منتظر ماند تا مایکروسافت در آینده نسخهٔ پیش‌نمایش را منتشر کند زیرا نسخهٔ پیش‌نمایش بیشترین شباهت را به نسخهٔ نهایی ویندوز خواهد داشت.

بروزرسانی خودکار برای کاربران خانگی

مایکروسافت در ویندوز ۱۰ امکان غیر فعال کردن بروزرسانی خودکار را از کابران خواهد گرفت. این بند بخشی از تفاهمی است که کاربر هنگام نصب ویندوز ۱۰ باید با آن موافقت کند. نسخه‌های آزمایشی ویندوز ۱۰ ارائه شده توسط مایکروسافت، گزینه‌ای برای غیرفعال کردن دانلود و نصب بروزرسانی خودکار نداشتند اما مشخص نبود که این امکان تنها در نسخه‌ی آزمایشی غیرفعال است یا در نسخه‌ی نهایی نیز شاهد حذف این گزینه خواهیم بود. نسخه‌های آزمایشی ارائه شده توسط مایکروسافت، در گذشته نیز قوانین خاصی برای ارسال بازخورد خودکار و موارد مشابه داشتند و تشخیص این که حذف گزینه‌ی غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار، همیشگی خواهد بود یاخیر، بسیار دشوار بود. ویندوز ۱۰ جدیدی که با شماره بیلد ۱۰۲۴۰ ارائه شده است به نظر نسخه‌ی نهایی ویندوز خواهد بود که شرکت‌های سازنده بر روی گجت‌های خود به صورت پیش‌فرض نصب خواهند کرد. این نسخه شامل تنظیمات نهایی و متن تفاهم‌نامه و سایر موارد نهایی شده، است.

 

 

Windows 10 Enterprise – نسخه نهایی ویندوز ۱۰
عنوان فایل :
10
ورژن فایل :
لایسنس :
3.51 گیگابایت
اندازه فایل :
نیازمندی ها :
En
زبان :
ندارد
کرک :
مرداد ۱۳, ۱۳۹۴
تاریخ ثبت :
آموزش نصب ویندوز 10

1-بعد از دانلود ویندوز ۱۰ با فرمت ISO ، ابتدا فایل ISO را از طریق نرم افزارهایی نظیر Nero ، UltraISO و … روی یک DVD رایت کنید و  یا برای نصب ویندوز از طریق فلش USB ، می توانید از نرم افزار RUFUS کمک بگیرید . سپس DVD رایت شده را درون DVD-ROM  دستگاه قرار داده و از طریق ورود به بایوس و تنظیم بوت بر روی DVD-ROM ، وارد مراحل نصب ویندوز خواهید شد . با این کار به ترتیب با مراحل زیر که با عکس شرح داده شده اند مواجه خواهید شد . مراحل را به ترتیب طی کرده تا ویندوز به طور کامل نصب گردد . همچنین می توانید به جای رایت کردن فایل موردنظر ، ویندوز خود را از طریق نرم افزارهایی نظیر Vmware در حالت مجازی اجرا و نصب کنید . توجه داشته باشید که در صورت استفاده از USB FLASH DISK برای نصب ویندوز ، می بایست بوت دستگاه را بر روی USB FLASH تنظیم کنید . به هر حال در هر صورت مراحل نصب یکسان است .
2- روی Next کلیک کنید .

3- روی Install Now کلیک کرده  و در صفحه ی بعد گزینه Accept   را تیک دار کنید .


4- گزینه Accept  را تیک دار کرده و Next کنید .


5- اکنون گزینه Custom را انتخاب ، درایو ویندوز مورد نظر را انتخاب کرده بعد از فرمت کرن آن ، از پایین صفحه بر روی Next کلیک کرده و صبر کنید تا ویندوز به طور کامل بر روی پارتیشن ( درایو ) انتخاب شده نصب شود . 6- بعد از نصب ویندوز سیستم شما به صورت اتوماتیک ری استارت شده  و سپس در صفحه ای که نمایان می شود فقط روی Use Express Settings  کلیک کنید .7- در این قسمت باید اطلاعات ماکروسافت اکانت یا (Hotmail) خود را وارد کنید و یا اکانت جدید بسازید .


8- تبریک ! شما موفق به نصب آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز شدید .

از ویندوز 10 و امکانات بی شمار آن لذت ببرید .

 

CopyRight By : http://amoofile.com/

Windows 10 Enterprise – نسخه نهایی ویندوز ۱۰

7 پاسخ به “Windows 10 Enterprise – نسخه نهایی ویندوز ۱۰”

 1. امین گفت:

  این که از فایل اگز بیرون نمیاد مشکل چیه اساتید

 2. مهدی گفت:

  ویندوز۱۰دانلودکردم پسورد اکسترکت می خوادپسوردوبرام بفرستید بی زحمت .

 3. fery گفت:

  سلام پسورد زیپ چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

مشاهده کامل ...