Download CCleaner 5.04.5151

Internet Download Manager - اینترنت دانلود منجر

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star ( میانگین 3٫67 از 3 رای)
Loading...

توسط Tonec Inc

اینترنت دانلود منجر یکی از قوی ترین نرم افزارها در زمینه مدیریت دانلود می باشد که توانایی افزایش سرعت دانلود برحسب الگوریتم های تعبیه شده در خود را تا ۵ برابر حدمعمول داراست . بر طبق این الگوریتم و نخوه کار دانلود منیجر ، این نرام افزار برای دانلود فایل ، آن را به تکه های کوچک تری تقسیم و سپس اقدام به دانلود آن می نماید . نحوه کار بدین صورت است که تکه های فایل هر کدام به صورتی جداگانه از آدرس های تعبیه شده بر روی  همان سرور و به صورت مجزا از سایر بخش ها بر روی سیستم کاربر بارگذاری و دانلود می شود . از مزیت های استفاده از این برنامه می توان به موکول کردن ادامه دانلود به زمان دیگر و دانلود ادامه فایل در صورت قطع شدن ارتباط اینترنت کاربر با شبکه بدون ایجاد خرابی در فایل و یا ایجاد زمان بندی روزانه و هفتگی برای دانلود گروهی فایل ها بر طبق نیاز و زمانبندی کاربر اشاره کرد . از دیگر مزیت های استفاده از IDM ( اینترنت دانلود منیجر ) می توان به سازگای آن با مرورگرهای مطرح مانند فایرفاکس و گوگل کروم  نیز اشاره کرد . 

 

مزیت های اینترنت دانلود منیجر :

  • استفاده آسان به واسطه رابط کاربری ساده و قابل فهم .
  • دسترسی مستقیم به فایلهای دانلود شده از طریق لیست تعبیه شده .
  • قابلیت دانلود تکی و گروهی فایلها در یک زمان یا زمانهای مختلف بر حسب زمان و نیاز کاربر .
  • جلوگیری از دانلود دوباره فایل های از قبل دانلود شده در اثر خطای انسانی با اطلاع رسانی به کاربر .
  • سرعت فوق العاده به نسبت سرعت دانلود خود مرورگرها یا برنامه های مشابه .
  • قابلیت Add Url تعبیه شده در نوار ابزار برای درج مستقیم لینک فایل مورد نظر برای دانلود .
  • قابلیت پشتیبانی  پروتوکل هایی نظیر ، HTTP, FTP, MMS و HTTPS .
  • قابلیت پشتیبانی از پراکسی ها مانند ،  FTP proxy servers .
  • پشتیبانی از زبان شیرین فارسی برای سهولت کار کاربران فارسی زبان .
  • تنظیمات ساده و قابل فهم .

 

 

 

800

 

 

Internet Download Manager – اینترنت دانلود منجر
عنوان فایل :
6.25
ورژن فایل :
رایگان
لایسنس :
7.63 مگابایت
اندازه فایل :
( Windows (All Versions
نیازمندی ها :
En
زبان :
ندارد
کرک :
اسفند ۲, ۱۳۹۴
تاریخ ثبت :
- بعد از نصب برنامه اینترنت دانلود منیجر از باز شدن نرم افزار خود داری کنید و در صورت باز شدن اتوماتیک برنامه ، از طریق آیکن برنامه کنار ساعت ویندوز آن را Exit نمایید .
- سپس به پوشه دانلود شده مراجعه و از فولدر Patch فایل Patch را کپی و در محل نصب نرم افزار دانلود منیجر  paste کنید ! 
(توجه نمایید که بعضی از نسخه های موجود علاوه بر فولدر Patch ، حاوی فولدری با نام Disable Activation نیز می باشند که در اینصورت با ورود به این فولدر می بایست فایل Disable Activaion.bat را در حالت Run As Administrator و قبل از نصب برنامه دانلود منیجر اجرا کنید ) .
- روی فایل Patch راست کلیلک کرده و آن را در حالت Run As Administrator  اجرا کرده و بر روی دکمه Patch در زیر برنامه کلیک نمایید 
- منتظر نمایان شدن جمله ای با محتوای Patch installed Successfully یا Patch ok یا Patch Done بمانید . ( در این مرحله اگر با پیغام خطا مواجه شدید از بسته بودن Internet Download Manager اطمینان حاصل کرده و در صورت باز بودن احتمالی آن را ببندید و دوباره فایل Patch را اجرا کنید ! 

- در آخر نرم افزار را باز کرده و با چک کردن سربرگ Registration ( باید خاموش و غیر فعال باشد ) ، از رجیستر شدن نرم افزار خود اطمینان حاصل کنید . 
______________________________________________________________________________________________________________________________________________
توجه :
اگر در هنگام کار با ویندوز با پیغامی مبنی بر آپدیت کردن برنامه اینترنت دانلود منیجر خود روبرو شدید بر روی دکمه ( Cancel)  کلیلک نمایید تا نرم افزار شما از حالت اکتیو خارج نشود .
______________________________________________________________________________________________________________________________________________
رمز فایل :     amoofile.com
Internet Download Manager – اینترنت دانلود منجرInternet Download Manager – اینترنت دانلود منجرInternet Download Manager – اینترنت دانلود منجر

پاسخ دهید

مشاهده کامل ...