windows-10-start-menu-customised-live-tiles

Posted by & filed under دسته‌بندی نشده .

در حالی که فقط ۲ ماه تا عرضه جهانی آخرین سیستم عامل ماکروسافت باقی مانده ،ویندوز ۱۰ مایکروسافت تقریبا مرکز توجه تمام دنیای کامپیوتر و IT قرار گرفته است .حرفه ای های تکنولوژی و خوره های بازی های رایانه ای منتظر درخشان ترین نسخه OS این کمپانی هستند همینطور علاقه مندان به سخت افزار که با نگرانی در انتظار API سطح پایین همراه این ویندوز  هستند نیز بی صبرانه چشم انتظار ویندوز ۱۰ می باشند  . AMD، در کنفرانس تلفنی خود فاش کرد که زمان تقریبی عرضه ویندوز ۱۰ به بازارهای جهانی ماه جولای است.

 

DX12-672x372

عرضه ویندوز ۱۰ زمان بزرگ و مهمی برای شرکت AMD محسوب می شود. برای علاقه مندان به API سطح پایین آن یعنی DX 12 و پشتیبانی از سطح دسترسی LOW LEVEL به GPU همان چیزی است که باید از خیلی وقت پیش در API دایرکت ایکس قرار می گرفت .

البته عرضه API دایرکت ایکس ۱۲ به این معنا نیست که پشتیبانی بازی ها از آن از همان ابتدای امر صورت بگیرد. 

با این که چندین عناوین وجود خواهند داشت که از DirectX12 پشتیبانی می کنند (اگر گفته های مایکروسافت صحت داشته باشد) همینطور Unreal Engine 4  در حال حاضر دسترسی زود تر از موعد برای درک و بهره برداری بهتر API جدید را در اختیار دارد ، نباید تا آخر سال جاری میلادی توقع بهره برداری کامل از DX12 در تمامی بازیهای امسال را داشت . وجود تاریخ عرضه ی بازی ها به این معناست که ما قادر خواهیم بودAPI   جدید را دقیق تر مورد بررسی قرار داده و شاهد نتایج واقعی آن باشیم .

هرچند تا فصل تعطیلات، ما باید طیف وسیعی از بازی های DX12 را در اختیار داشته باشیم  DX12 احتمالا یکی از بهترین و مهمترین ویژگی های ویندوز ۱۰ است. به این دلیل که عرضه موفقیت آمیز این محصول میزان مهاجرت مورد نیاز از ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ را تضمین می کند. اگر مایکروسافت بتواند سیل کاربران خود را با موفقیت به ویندوز ۱۰ هدایت کند و با توجه به این که بیشتر علاقه مندان ، ویندوز ۸ و ویندوز ۸٫۱ را پس زده اند، این حرکت یک پیروزی برای شرکت به شمار خواهد آمد .

 

 

پاسخ دهید