Posted by & filed under موبایل و تبلت .

یک خطایی که ممکن است هنگام کار کردن در بعضی گوشی‌ها نشان داده شود، خطای “the process com.google.process.gapps has stoped” است.

error11

بدون توجه به اینکه دستگاه شما از چه نوع و چه مدلی می‌تواند باشد راه ساده‌ای برای حل کردن این مشکل وجود  دارد.
به غیر از پاک کردن اطلاعات Cash آن برنامه یا Data و حتی Uninstall نرم‌افزار دانلود شده که در زمان اجرای آن این پیغام داده می‌شود، یک راه دیگر نیز هست. خوب ابتدا به تنظیمات بروید و حالا باید در صفحه اصلی تنظیمات به قسمت نرم‌افزارها بروید. که با نام Application  یا Apps می‌توانید آن را پیدا کنید. بعد به بخش مدیریت آن‌ها یا Manager بروید. که البته در بعضی از اندرویدها، مدیریت برنامه هم در همان صفحه نرم‌افزارها است. در همین لیست برنامه‌ها، روی کلید منو کنار و پایین صفحه را تاچ کنید، یا کلید منو را از روی گوشی بزنید و گزینه Reset app preference را بزنید تا تنظیمات همه نرم‌افزارها را به حالت اولیه برگرداند. در همین لیست برنامه‌ها، روی کلید منو کنار و پایین صفحه را تاچ کنید، یا کلید منو را از روی گوشی بزنید و گزینه Reset app preference را بزنید تا تنظیمات همه نرم‌افزارها را به حالت اولیه برگرداند.

error31

احتمالا باید مشکل دیگر حل شده باشد. اگر نشد در لیست نرم‌افزارها به دنبال نام برنامه Download Manager که  آیکون اندروید را دارد، بگردید و روی آن بزنید. سپس روی کلید Disable زده و بعد از کمی مکث، دوباره Enable را بزنید.

error21

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *